مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی , مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته ، مشاوره حقوقی با وکیل , مشاوره با وکیل , مشاوره حقوقی با وکیل قوه قضاییه

با توجه به اینکه بسیاری از شهروندان ممکن است به طور ناگهانی از لزوم حضور در دادگاه و یا انعقاد قرارداد آگاه شوند و بعضا از زمان و فرصت متناسب جهت حضور در دفتر وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل برخوردار نباشند مدیران این موسسه حقوقی تصمیم گرفته اند مبادرت به ارائه خدمتی جدید و نو تحت نام مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی با استفاده از وکلای پایه یک با داشتن حداقل ۱۵ سال سابقه وکالت یا قضاوت نمایند .

لذا هموطنان عزیز در هر جایی از میهن عزیز و پهناورمان که هستند در صورت نیاز به مشاوره حقوقی  می توانند  به طور شبانه روزی و در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته  با برقراری تماس با شماره هوشمند مشاوره حقوقی شبانه روزی  ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ از طریق تلفن ثابت مشکلات ، سوالات و ابهامات حقوقی خود را مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند  .

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

سوالات رایج در مورد “مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی”

آیا در روزهای تعطیل نیز امکان  اخذ مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی با وکیل وجود دارد ؟

بله . وکلای پایه یک و متخصص این موسسه آمادگی ارائه خدمت مشاوره حقوقی شبانه روزی در روزهای تعطیل را هم دارند .

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی توسط چه کسانی انجام می گردد ؟

بر خلاف بسیاری از موسسات حقوقی دیگر که مشاوره حقوقی تلفنی در آن جا توسط  کار آموزان وکالت و یا دانشجویان حقوق انجام می گیرد در این موسسه کلیه خدمات نظیر مشاوره حقوقی حضوری ، مشاوره حقوقی اینترنتی و یا مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی توسط وکلای پایه یک دادگستری حد اقل با بیش از پانزده سال سابقه وکالت و یا قضاوت انجام می پذیرد .

اگر علی رغم گرفتن شماره  ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ با تلفن ثابت ، باز با بوق اشغال یا پیام ” این شماره در سامانه موجود نیست ” مواجه شدیم برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی چه کار کنیم ؟

هر چند چندین خط به شماره هوشمند مشاوره حقوقی سراسری ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ متصل است با این وصف گاهی اوقات به دلیل حجم بالای تماس ها و یا وجود اشکال در سامانه مخابرات برای برقراری ارتباط لازم است ، چندین مرتبه شماره مذکور را پشت سر هم بگیرید .

اگر به تلفن ثابت دسترسی نداشتیم یا علی رغم تماس های مکرر با تلفن ثابت ،  باز هم موفق به برقراری تماس با ” شماره هوشمند مشاوره حقوقی سراسری ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ ” نشدم تکلیف چیست ؟

از طریق تلفن همراه  امکان تماس با شماره هوشمند مشاوره حقوقی سراسری ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ وجود ندارد لذا اگر به تلفن ثابت دسترسی نداشتید می توانید با شماره  ۶۶۱۲۲۷۱۳ ۰۲۱ تماس بگیرید و هزینه مشاوره حقوقی را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایید .

دیدگاه خود را بنویسید